Споживачі з більшою ймовірністю купують бренди, які використовують посилену рекламу – дані опитування компанії LG Ad Solutions.
Через побоювання рецесії, що завдають шкоди рекламним бюджетам, нове опитування LG Ad Solutions показує, що існують способи зробити ці бюджети ефективнішими за рахунок використання посиленої реклами, та підвищити шанси споживача на купівлю продукту певного бренду.
Опитування показало, що майже половина всіх споживачів, швидше за все, будуть взаємодіяти із посиленою відео рекламою, при цьому 94% заявили, що вони з більшою ймовірністю куплять бренди, які використовують посилену рекламу. Приклади посиленої реклами включають рекламу з динамічними QR-кодами або рекламу чи повідомлення, які змінюються в залежності від часу доби, враховують місцезнаходження споживача або навіть погоду у певному регіоні.
Згідно з онлайн-дослідженням, проведеним LG Ad Solutions серед 807 споживачів, 82% говорять, що їм у цілому подобається посилена реклама, а 93% говорять, що вони позитивно ставляться до брендів, які використовують таку рекламу.
Результати дослідження включають наступні додаткові дані:
- 94% споживачів ставляться до брендів, які використовують QR-коди так само або більш прихильно, при цьому таке ж число споживачів повідомляє про більшу ймовірність купувати/використовувати ці бренди.
- 95% відчувають з більшою ймовірністю прихильність до брендів, які відображають розташування найближчого до них магазину, а 92% відчувають те саме або з більшою ймовірністю купують/користуються цими брендами.
- 72% споживачів люблять рекламу, яка враховує поточну погоду в їхньому місті. 94% відчувають те ж саме або більшу прихильність до бренду, який використовує контекстну рекламу на основі погоди в їхньому регіоні, а 92% споживачів більш імовірно будуть купувати/використовувати ці бренди.
- 72% подобаються посилені рекламні оголошення, які показують результати спортивних змагань у реальному часі, зворотний відлік до ігор/подій і командних матчів, а 64% повідомляють, що вони частіше взаємодіють із такими типами оголошень.
Фактично посилені рекламні оголошення з більшою ймовірністю стимулюють продажі.